Хто забрав премії Best Event Awards 2019?

Наприкінці листопада 2019 року лідери світової івент-індустрії зібралися у Мілані на врученні нагород Bea World.

На найбільшому подійовому фестивалі найкращі івент-агентства з 59 країн представили проекти у 33 категоріях. Оцінювали роботи номінантів топ-івентори та маркетингові зірки глобальних корпорацій, серед яких – Oriflame, Red Bull, Samsung, Ferrari, Lego.

Гран-прі Bea World Festival дісталося бельгійському The Oval Office, що зумів на честь 15-річчя SD Worx SME Belgium організувати для 1600 клієнтів 81 концерт у 81 будинку… співробітників компанії. І це – за одну ніч!

Також у першу трійку найкращих івент-агентств увійшли COW Events з іммерсивним outdoor-хорором для Burger King та ще один представник Іспанії, Auriga, з люксовою bath-кімнатою, доступ до якої гості музичного фестивалю отримували замість зібраної на переробку тари.

Ми були горді представляти Україну з проектом IQOS3 Media Event для Phillip Morris Ukraine. В результаті event агенція Slupsky Event Management другий рік поспіль отримує міжнародне визнання галузі, увійшовши в трійку призерів в одній з конкурентних категорій Media&PR Event.

 

Серед проектів, що зачепили нас, відзначимо сонячний кейс від Spiagames Outdoor Agency для Campari International. У рамках літнього лончу бренду Aperol гарячі італійці створили те, в чому вони завжди гарні автомобіль. Пляжний паркетник з можливістю йти водою, трансформуючись на суші в бар зі стійкою для DJ, став повноцінним івент-майданчиком для тисячі тусовщиків. І це за площі приблизно 5Х2 метри. Заслужена перемога у категорії RoadShow.

Іспанський офіс глобальних івент-важковаговиків MKTG, як і належить, взяв масштабом і продуманою стратегією в проекті для Adidas Run for the Oceans. Тут і лонч кросівок із переробленого пластику, і еко-запливи зі збором сміття, та освітня програма для школярів Барселони. А ще – зустрічі із зірками, наукові майстер-класи та благодійний забіг із 3000 учасниками. Дуже крута і неймовірно зворушлива історія. У результаті – перше місце у категорії Education/Training Event.

Зазначимо, що у шорт-лист пройшли ще три агенції Києва, а це відмінний показник як внутрішньої конкуренції, так і міжнародного зростання українських івенторів.

Зізнатися чесно – Bea World Festival став одним із найяскравіших моментів року. Грандіозні багатотисячні шоу та концепції «акустичного» мінімалізму. Сміливі іммерсивні івенти та впровадження яскравих digital-рішень. Тренди інклюзивності та еко-відповідальності, які однозначно піднімають будь-який бренд на рівень вищий.

Що в результаті?

Івент-агентства України вже сьогодні можуть конкурувати та перемагати на світовому ринку. Головне – стратегічно сильний креатив, що породжує нові сенси у бренд-комунікації. І не просто хороша, а бездоганна англійська. Інакше вас не зрозуміють.

we wow