Організовувати подію нескладно. Серйозно. Пара кліків, допомога ШІ, кілька телефонних дзвінків і готове – будь-хто впорається. Єдине, що відрізняє Slupsky Event Management – вміння ставити питання “навіщо?”

І в цьому наша ключова компетенція.

У світі, де за враження платять більше, ніж за продукти, ідеологія важливіша за навички. Донести сенс. Зрежисувати емоції. Справити враження.

Ми не просто організовуємо події, ми ними керуємо.

Послуги Slupsky Event Management

Бути захопленим та з пристрастю робити свою справу. Бути впевненим, що послуги івент-агенції не тільки вирішують бізнес-завдання клієнта, а й прокачують твої навички. Саме з таким настроєм починається робочий день в Slupsky Event Management. Тому гарячі брифи не встигають охолонути, а креативні презентації закохують в ідею з першого слайду.

Организация мероприятия
Услуги ивент-агенства

Так в чому ж особливість послуг івент-агенції Slupsky?

По-перше, їх лише три — стратегія, креатив та управління.

Направді, це відрізняється від пропозицій багатьох івент-агенцій, де у безмежному переліку послуг організації заходів ви знайдете буквально все — від організації дитячого свята до проведення авіашоу.

По-друге — кожну послугу клієнту надає команда, зібрана з кращих профі країни. Так, стратегією займаються стратеги, зводячи мости між маркетинговими бізнес-завданнями, спрямовуючи креатив по руслу цілей бренду. Креатив створюють грамотні копірайтери, талановиті дизайнери та натхненні арт-директори під керівництвом найкрутішого креативного директора. Управління – особлива гордість. З моменту входу в event-агенцію Slupsky, будь-який бриф почувається краще, ніж зірка на сцені. Адже акаунти миттєво реагують на побажання, а менеджери створюють максимально комфортні умови, в яких завдання стрімко трансформується в презентацію, а презентація — в незабутній івент.

Организация больших мероприятий: что нужно знать клиенту?
Организация мероприятия Dell EMC Forum