Чек-лист, або Топ-10 ідей, як НЕ потрібно організовувати корпоратив

Майже два десятиліття ми організовуємо корпоративні заходи. І за цей час у нас склалося чітке розуміння того, як перетворити корпоратив на подію року та які «червоні лінії» краще ніколи не переходити. У результаті ми підготували топ-10 ідей непотрібних ініціатив, без яких бізнесу добре і від яких у багатьох випадках варто відмовитися.

Нам потрібна зірка! І більше!

Організовуємо

Хвилина очікування … і ось на очах у здивованої публіки з’являється хедлайнер! Злітають смартфони, в інсту летять короткі відео з трансляцією виступу у супроводі статусних підписів: «У нас тут Mozgi розривають!», «Я і NK», «Тусимо з Тіною» тощо. справжньою зіркою – певний ексклюзив. Але потім ми дивимось у зал… Більша половина гостей скролить новини, хтось їсть, ще частину продовжує вирішувати робочі питання. Чому? Все просто – зірка не зійшла, зайшла цільова аудиторія. Адже музичні уподобання – одна з найбільш дискусійних тем, і потрапити до крапки – рідкісний успіх.

Організовуєте корпоратив для вашої компанії?

Зверніться до професіоналів.

Тому ми не рекомендуємо витрачати до половини бюджету на те, що принесе компанії лише десяток лайків. Натомість краще посилити програму номерами, які органічно продовжують головну концепцію заходу. І лише коли у кожному навушнику ваших співробітників лунає: «Падав безжалісно град, била блискавиця…», питань, хто ж має виступити на корпоративі, не виникає.

Ведучий – супер, але дуже дорогий

Ведучий на корпоративні заходи

Ключова ланка, що пов’язує всі етапи івента воєдино – ведучий. Саме від нього залежить, наскільки точно концепцію агентства буде реалізовано в організації корпоративу. Він зобов’язаний поринути в атмосферу компанії, ставши «своїм» для будь-якої аудиторії – маркетологів, айтішників, біоінженерів чи аграріїв. А значить, рівень IQ, почуття гумору і різноманітність активностей для «незручних пауз» повинні бути вищими за середній. В ідеалі набагато вище. Також цілком очевидним для нас є його вільна англійська. Грамотний ведучий – головна страховка у разі непередбачених обставин. Тільки він зможе миттєво відреагувати на поведінку зали, «витягуючи» паузи у підготовці музикантів до номера чи «провали» у промові невпевненого гостя. І тільки компанії вирішувати, який страховий пакет разом із ведучим вона набуває: Start, Standard або Premium. Ми не хочемо бачити на івенті душку-тамаду, навіть якщо вона так подобається гостям. Адже ведучий на якийсь час стає обличчям компанії. І нам не все одно, як воно виглядає.

А давайте побудуємо місто мрії!

Корпоративні заходи в Києві width=

2020 рік дав нам надію, що жахливо банальні конкурси кануть у Лету. Наприклад, запропонувати концепт літнього заходу зі скакалками, батутами та зведенням картонних замків здавалося неможливим! Варто зізнатися, що ми помилилися. Гігантські логотипи, спільні картини та вовняні тімбілдінги нікуди не поділися і досі є основою згуртування команди, в яке ми не віримо. Так, можна одягати своїх співробітників у безглузді будівельні каски, роздавати ще більш маячні завдання, у фіналі отримуючи фото з змученими, далеко не щирими посмішками. Не треба так. Є безліч інших ефективних способів, коли корпоративна культура формується на новому досвіді та реально крутій взаємодії. Наприклад, роад-шоу чи інтерактивний міський квест. Тоді ми змінюємо парадигму ставлення компанії до співробітника від “мені сказали – я зобов’язаний” до “мені запропонували – я хочу”. І тут виграють усі.

Без інновацій – нікуди

З цією тезою ми згодні. Ми не погоджуємося з бажанням наповнити подію технологіями заради наповнення. Відеомепінг, VR, AR, голограми, 3D-друк та цифрове малювання… Будь-яка інноваційна фішка повинна мати конкретну мету впливу. А значить – ідеальний таймінг включення до сценарного плану, абсолютне розуміння, яку частину аудиторії буде залучено і який досвід буде отримано. Крім цього, важливо розуміти, що, наприклад, у роботі з дронами безпека більш ніж важлива. І тут підрядник має бути надійним, як Nokia 3310. Так, ще одна невелика деталь – бюджет. Смарт-івент – завжди гроші. Більші

we wow