Івент-агентство в ізоляції. Особистий досвід та висновки

Аліна Матчук, Client Service Director в Slupsky Event Management:

Аліна Матчук, Client Service Director в  Slupsky Event ManagementКарантин і криза – два найпоширеніші слова останніх місяців. Багато хто використовує їх виключно у негативному ключі. Але для тих, хто звик бути гнучким і не боятися викликів, реалії, що раптово змінилися, стали поштовхом до нових можливостей і переходу на більш високий рівень бізнесу. Хочу поділитися основними принципами, які допомогли Slupsky Event Management не лише залишитись на плаву, а й дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Залишатися поруч із клієнтом

Івент-ринок дуже чутливо відреагував на обмеження. Заходи скасувалися, заморозилися чи перенеслися на невідомі терміни. Але в нашому івент-агентстві спілкування з клієнтами тривало на щоденній основі, що дозволило не втрачати зв’язок, бути на одній хвилі, розуміти одне одного.

Найбільш істотно впливав на поведінку клієнтів фактор невідомості. Більшості компаній довелося за короткий термін приймати складні рішення: налагоджувати віддалену роботу, скорочувати штат, модифікувати плани. Наша команда також пережила ці процеси, і ми добре їх розуміли. Тому завдання визначилися досить швидко:

  • в полі зору клієнтів,
  • пропонувати нестандартні рішення для досягнення цілей,
  • знайти найефективніші формати заходів, які можливо проводити в умовах обмежень та повної заборони звичних офлайн-активностей.

Виявляти гнучкість мислення

Щодня ми стикалися з новими труднощами. Карантин обмежив можливість особистих зустрічей і заходів, «відчути» клієнта було в рази складніше. Ми стали гнучкими та винахідливими як ніколи.

І так, мені б дуже хотілося поставити знак одно між нами і пожежниками, які рятували палаючий Нотр-Дам і не піддаючись паніці, що росте навколо, продовжували робити свою роботу. Але я злукавлю, якщо це зроблю. Спочатку ми, як усі, не знали, куди тікати, потрібно було реагувати на реальність швидше, ніж будь-коли, паралельно справляючись із психологічними моментами.
Найціннішим у цьому процесі було те, що ми не зупинилися, були чесні один з одним та клієнтами, наш колектив як єдиний механізм шукав можливості, кожен залишався професіоналом та людиною.
У результаті ми виросли та розробили нові підходи до івентів, змогли дати відповідь на питання про те, чим замінити зараз недоступні формати. Не всі вони відразу були реалізовані, але кожен із нових продуктів наблизив нас до рішень, які виявилися найоптимальнішими та найактуальнішими на ринку.
Організація корпоративів

Освоювати нові сфери

Ми вийшли в онлайн, тестували величезну кількість розробок і в результаті сфокусувалися на онлайн-платформі з широким функціоналом і практично необмеженими можливостями. Вона дозволяє відтворити максимально близько до звичної реальності організацію живого заходу.

По суті кожен клік відвідувача – це аналог його активності на будь-якому івенті в офлайні, будь то перехід із зали в зал, звернення до спікера з питанням або спілкування з колегами в перервах на каву.
Статут від постійних зум-дзвінків, комунікації через екран монітора та загалом роботи вдома, наші партнери та їхні клієнти вже встигли оцінити те, що ми пропонуємо в рамках онлайн-платформи.
Реалізовані заходи мали успіх та сподобалися відвідувачам: ми багато разів чули, що їм було просто користуватися інтерфейсом, цікаво слухати контент, охоче брати участь в активностях.

Пам’ятати, що люди хочуть спілкуватися

Аналізуючи пройдений шлях від початку карантину до його послаблення, ми чітко розуміємо, що онлайн-івенти – це далеко не панацея. І якими б ефективними та інноваційними рішеннями він не ряснів, івент-сфера насамперед – про людей. Про емоції, спілкування, настрої, живі очі, розмови.

Будучи глибоко впевненими в цінності оффлайн заходів, ми віримо в їх повернення

we wow